ochrona radiologiczna pacjenta
kontakt   
facebook   
ochrona radiologiczna pacjenta

SZANOWNI PAŃSTWO,

W związku z faktem, że od dnia 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. "RODO", czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Rozporządzenie to będzie stosowane równolegle we wszystkich państwach Unii Europejskiej i ma ono na celu ujednolicenie zasad przetwarzania danych osobowych na tym obszarze. W związku z powyższym wypełniając obowiązek informacyjny wynikający z artykułu 13 RODO „Informacje podawane w przypadku zbierania danych od osoby, której dane dotyczą” .  Administratorem Państwa danych jest Medical Center Łódź 93-139 ul.Łęczycka 8.

Państwa dane (w zakresie: imię i nazwisko, adres email, nazwa firmy, telefon) przetwarzamy na podstawie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO, tj. w oparciu o niezbędność przetwarzania do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora.

Jednocześnie zapewniamy, że nikomu nie przekazujemy Państwa danych osobowych. Przetwarzamy je tylko na potrzeby własne w zakresie, jaki jest niezbędny i dbamy o ich bezpieczeństwo

Jeżeli zatem chcielibyście Państwo zrezygnować z kontaktów z nami, a tym samym z cyklicznych powiadomień o naszych produktach i usługach wysyłanych do Państwa pocztą elektroniczną (W związku z art. 10 - Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną), to bardzo prosimy o taką informację. Usuniemy wówczas Państwa dane z naszej bazy (lub naszych baz).

Formularz rejestracyjny

Wypełnij dokładnie poniższe formularz
i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie (czytaj je uważnie) aby otrzymać dostęp do systemu e-learningowego. W instrukcjach ekranowych zawarte są wszystkie niezbędne informacje by poprawnie zarejestrować się w systemie.  PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM.

1. Wprowadzanie danych | 2. Weryfikacja | 3. Podsumowanie

Dane Logowania
Adres e-mail: *
Hasło: (co najmniej 6 znaków)*
Powtórz Hasło: *
Dane osobowe i adres korespondencyjny
Imię: *
Nazwisko: *
Telefon: *
Ulica i nr domu: *
Kod pocztowy: *
Miasto: *
Województwo: *
Pesel:*
Nr prawa wykonywania zawodu: *
Specjalizacja: *
Specjalizacja 1:
Specjalizacja 2:
Specjalizacja 3:
Specjalizacja 4:
Dane do faktury:
Nazwa firmy: *
Ulica i nr domu: *
Kod pocztowy: *
Miasto: *
Województwo: *
NIP: *

Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu Ochrona Radiologiczna Pasjenta i akceptuje go. *
Zgodnie z treścią § 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002, nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami), niniejszym wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych w celach marketingowych.

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Logowanie dla uczestników szkoleń

Login
Haslo


Nowy baner polski
copyright 2011 ochrona radiologiczna pacjenta .pl
Strona główna
|
Regulamin
|
Kursy stacjonarne/ Seminarium
|
Egzamin
|
Rada programowa
|
Informacje prawne
|
Kontakt